Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Po druhé hodině ranní si hlídka všimla na lešení budovy MěÚ muže, který zde firmě odcizil deku. Jednalo se o slovenského občana ve věku 31 let s bohatou trestnou činnosti. Deku jsme vrátili a muže si převzala cizinecká policie.

Dne 4.10. odpoledne hlídka v ul. 9. května omezila na osobní svobodě hledaného muže a předvedla jej na OO PČR. Dalšího hledaného muže v téže ulici dlídka omezila na osobní svobodě dne 11.10. dopoledne.

Dne 6.10. odpoledne nám oznámili z prodejny v ul. 9. května, že zde byly tři ženy tmavší pleti, které z prodejny utekly se zbožím bez zaplacení. Dle popisu žen pak hlídka jednu z žen zajistila v centru města a tato žena měla odcizené zboží ukryté v dětském kočárku. Zboží bylo vráceno zpět do prodejny a žena bude své konání vysvětlovat na právním odboru.

Dne 13.10. dopoledne nám bylo oznámeno, že v domě v ul. Jateční někdo rozbil vstupní prosklené dveře. Dle popisu osoby pak dozorčí díky kamerovému systému města dohledal podezřelého muže. Hlídka pak muže zajistila, zjístila jeho totožnost a případ postoupila právnímu odboru k dořešení vč. náhrady škody.

Dne 17.10. odpoledne nám oznámila PČR, že došlo k útěku dvou chovanců z DDÚ v Šunychlu. Hlídka pak oba mládence zajistila v ul. Opletalové a předala do rukou PČR.

Copyright © 2006 - 2022 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz