Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Ve tři hodiny ráno kontrolovala hlídka v parku P. Bezruče muže, který zde nesl balík izolačního materiálu. Muž se pak doznal, že materiál odcizil ze stavby zateplení domu v ul. Čáslavské. Materiál byl vrácen na stavbu a muž se bude zodpovídat ze své jednání na právním odboru MěÚ.

Další krádež strážníci zjístili v pravé poledne v ul. Tovární. Zde dva kumpáni odcizili stavební firmě 4ks dřevěných palet a odváželi je na dvoukoláku. Taktéž zde následoval stejný postup, palety byly vráceny stavební firmě a kamarádi postoupeni na právní odbor.

Téhož dne odpoledne nám oznámila paní, že jí od prodejny v ul. ČSA bylo během nákupu odcizeno jízdní kolo. Během prohlídky známých lokalit hlídka kolo nalezla v ul. Příční v Pudlově a během půlhodiny od krádeže měla majitelka své kolo zpět.

Dne 8.11. odpoledne upozornil asistent prevence kriminality strážníky, že v Budově MěÚ se nachází hledaná osoba. Strážníci pak muže omezili na osobní svobodě a předvedli jej na OO PČR.

Dalšího dne dopoledne nám bylo oznámeno, že v prodejně na tř. Dr. E. Beneše došlo k šesti podezřelým nákupům (do 500,-kč - bez pinu) muže s cizí patební kartou. Strážníci pak díky kamerovému systému města podezřelého muže s cizí kartou dohledali a na ul. Masarykové zajistili a předvedli na OO PČR. Jednalo se o muže, který již má za sebou bohatou trestnou činnost a strážníci jej dobře znají.

Dne 12.11. večer nám oznámili ze supermárketu na ul. 9. května, že jim z prodejny utekl muž s větším množstvím masa bez zaplacení zboží. Hlídka pak muže i s odcizeným zbožím omezila na osobní svobodě v ul. Jeremenkové a taktéž tento občan byl postoupen na právní odbor MěÚ.

Dne 14.11. dopoledne hlídka při pochůzce v ul. Drátovenské omezila na osobní svobodě dalšího hledaného muže a předvedla jej na OO PČR.

Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz