Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Dne 14.4. dopoledne strážník mimo službu zahlédl v ul. Drátovenské hledaného muže a omezil jej na osobní svobodě. Kolegové ve službě si pak muže převzali a předvedli jej na OO PČR.

Dalšího dne po půlnoci nám bylo oznámeno, že v Rychvaldě v ul. Středové vozidlo taxi nabouralo do Š - Superb a z místa nehody ujelo. Hlídka pak nabourané vozidlo taxi nalezla v ul. Orlovké vč. řidiče, který se k nehodě doznal a vrátil se na místo nehody, kde si vše převzala PČR.

Dne 27.4. večer nám oznámil lékař z nemocnice, že jim z oddělení utekl paciet i se zapíchnutou kanilou v ruce. Hlídka pak muže nalézla na pilíři starého mustu do Polska, kde chtěl muž spáchat sebevraždu. Strážníci na s mužem komunikovali, podávali mu požadované cigarety a přivolali na místo všechny složky integrovaného záchranného systému vč. policejního vyjednávače. Po více jak hodině se pak podařilo muže zachránit a záchranná služba jej převezla zpět do nemocnice.

Téhož dne před půlnoci nám bylo oznámeno, že ve Skřečoni došlo k fyzickému napadení muže a útočník mu taktéž poškodil vstupní dveře do domu a pak z místa utekl. Hlídka podezřelého a zraněného (při poškození dveří se zranil) útočníka (26let z Havířova) zajistila ve Skřečoni, přivolala pro něj záchrannou službu a vše na místě předala PČR.

Dne 2.5. v poledne hlídka v ul. Studentské omezila na osobní svobodě hledaného muže a předvedla jej na OO PČR.

Dne 4.5. brzo ráno nám bylo oznámeno, že v ul. ČSA u supermárketu někdo kope do popelnic. Díky kamerovému systému města hlídka podezřelého muže dohledala a ten pak uvedl vše do původního stavu. Dále pak bylo zjíštěno, že uvedený muž taktéž poškodil vstupní dveře do supermárketu. Vše bylo postoupeno PČR.

Dne 6.5. odpoledne hlídka v budově nádraží ČD omezila na osobní svobodě dalšího hledaného muže a taktéž jej předala na OO PČR.

Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz