Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Dne 2.2.  nám bylo oznámeno, že v areálu bývalé benziny zřejmě dochází ke krádeži. Strážníci po příjezdu na místo zjístili, že tři muži z Ostravy zde již mají naložené dvě vozidla odcizeným kovovým materiálem. Na místo byla přivolána hlídka PČR, která si případ převzala.

Téhož dne večer pak díky kamerovému systému města hlídka zajistila opilého řidiče, který svým vozidlem značně poškodil plastové díly kruhového objezdu na ul. 1. máje ve Skřečoni. Případ si pak převzali policisté DI v Karviné.

Dne 26.2. odpoledne nám bylo oznámeno, že v prodejně Lídl na ul. Šunychelské došlo ke krádeži a pachatel z prodejny utekl s nezaplaceným zbožím. Opět zde strážníkům pomohl kamerový systém města, díky kterému pak hlídka v parku P. Bezruče omezila na osobní svobodě podezřelého pachatele krádeže a předala jej do rukou PČR.

Dalšího dne odpoledne nám bylo oznámeno, že na stavbě myčky v ul. 9. května dochází zřejmě ke krádeži. Po příjezdu hlídky na místo strážníci zjístili, že došlo ke krádeži 4ks dřevěných palet, které pachatelé krádeže z Ostravy ještě nestačili naložit do svého vozidla. Oba muži ve věku 54 a 57 let vše vrátili na místo a byly jim za přestupek uloženy pokuty v příkazním řízení.

Dne 2.3. pozdě večer hlídka v Rychvaldě v ul. Rybničné omezila na osobní svobodě hledaného muže, který se do té chvíle úspěšně vyhýbal nástupu výkonu trestu. Muž byl pak předveden na OO PČR v Bohumíně.

Dne 4.3. hlídka v ul. Na Chalupách zajistila tři muže, kteří zde z bývalého areálu mrazíren kradli kabely a lup si nakládali do přívěsného vozíku za vozidlo. Taktéž tento případ si na místě převzala PČR.

Dne 5.3. dopoledne hlídka v ul. Ostravské v Pudlově omezila na osobní svobodě dalšího hledaného muže a předvedla jej  na OO PČR.

Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz