Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Dne 10.3. večer hlídka kontrolovala podezřelé vozidlo Mitshubishi, které mělo na vozidle dvě různé české SPZ. Dále pak strážníci zjístili, že pod maskovacími českými SPZ má vozidlo své polské SPZ a dále že vozidlo je plné prázdných barelů na pohonné hmoty. Vzniklo podezření, že tito poláci se specializují na krádeže pohonných hmot u čerpacích stanic. Případ si převzala PČR.

Dne 13.3. dopoledne v ul. ČSA hlídka omezila na osobní svobodě hledaného muže a předvedla jej na OO PČR.

Dne 17.3. v noci nám bylo oznámeno, že v Rychvaldě v ul. Stará Kolonie došlo k poškození mot. vozidla - rozbití čelního okna cihlou. Strážníkům se pak povedlo podezřelého pachatele zajistit v blízkém okolí. Jednalo se o syna  majitele vozidla. Případ byl postoupen PČR.

Dne 22.3. dopoledne nám bylo oznámeno, že v Rychvaldě na ul. Hraniční zřejmě došlo k vloupání do opuštěného domku. Hlídka po příjezdu na másto spatřila tři muže, kteří se dali ihned na útěk. Strážníci tyto muže omezili na osobní svobodě a přivolali na místo hlídku PČR. Při kontrole domku pak byl nalezen ještě čtvrtý loupežník, který se v domku ukrýval. Vše si pak dále řešila PČR.

Dne 25.3. odpoledne nám oznámil strážník mimo složbu, že v podjezdu ul. Opletalové dva sprejeři poškodili stěny podjezdu malbami. Hlídka pak na místě oba sprejery zajistila a taktéž tento případ postoupila PČR.

Dalšího dne večer pak hlídka omezila na osobní svobodě dalšího hledaného muže v ul. Nádražní a předvedla jej na OO PČR.

Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz