Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Dne 28.6. odpoledne hlídka v ul. Nádražní omezila na osobní svobodě hledaného muže, který se vyhýbal nástupu výkonu trestu. Muž byl předveden na OO PČR.

Dne 1.7. před půlnoci nám bylo oznámeno, že v hladovém okně v ul. Čáslavské došlo ke krádeži alkoholu. Dle popisu pak strážníci v ul. Štefánikové zajistili pachatele krádeže a předali jej do rukou PČR.

Dne 3.7. večer hlídka v ul. Poděbradové poznala dle popisu dvě mladé ženy, které předtím v supermárketu v ul. Šunychelské odcizily několik lahví slivovice. Taktéž tyto výtečnice si převzali policisté ČR.

Dne 5.7. odpoledna hlídka v ul. Čs. armády omezila na osobní svobodě hledaného muže, který se taktéž doposud úspěšně vyhýbal nástupu výkonu trestu. Taktéž tento muž byl předán do rukou PČR.

Další dva hledané muže pak strážnici omezili na osobní svobodě ve dnech 10.7. v ul. Bezručove a 11.7. v ul. Středové v Rychvaldě a předvedli je na OO PČR.

Dne 12.7. večer nám bylo oznámeno, že v Rychvaldě v ul. Petřvaldské došlo k výtržnostem a k fyzickému napadení muže. Při zjíšťování okolnosti případu bylo dále zjištěno, že skupina osmi osob napadla fyzicky i dalšího muže a všichni šli směrem na Petřvald. Strážníkům se pak povedlo zjístit totožnost tří výtržníků a vše předali přivolané hlídce PČR.

Dne 17.7. okolo tří hodin ráno došlo po delší době k vloupání do objektu, který hlídáme díky pultu centralizované ochrany. Strážníci pak rychlým zásahem na místě omezili na osobní svobodě muže, který z restaurace nestihl nic odcizit, ale v restauraci způsobil velký napořádek. Taktéž tento případ si převzala policie ČR.

Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz