Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Dne 28.2. ráno nám bylo oznámeno, že v márketu na ul. ČSA došlo ke krádeži zboží a pachatel utekl z prodejny. Dle popisu pachatele a díky kamerovému systému města byl pachatel omezen na osobní svobodě na tř. Dr. E. Beneše vč. odcizených věcí. Případ si převzala PČR.

Dne 1.3. dopoledne v Rychvaldě na ul. Šachetní hlídka kontrolovala vozidlo, které mělo nefunkční osvětlení. Při kontrole řidiče bylo zjíštěno, že tonto má zákaz řízení mot. vozidel a vše bylo předáno na místě hlídce PČR.

Téhož dne v Rychvaldě v ul. Finské Domky hlídka zahlédla na kole hledaného muže, který se snažil před hlídkou ujet. Po dostižení muž kladl aktivní odpor a proto byly použity donucovací prostředky. Poté byl muž předveden na OO PČR v Bohumíně.

Téhož dne ráno nám bylo oznámeno, že v ul. Čáslavské křičí a vysypává popelnice muž v černé bundě. Hlídka pak muže zajistila v ul. Trnkové a ten se ke všemu doznal.Za dohledu hlídky pak vše uklidil. Koše rozházel i v parku P. Bezruče. Za své aktivity byl odměněn blokovou pokutou.

Dne 6.3. odpoledne nám oznámil p. učitel z Masarykové školy, že má u sebe dva žáky ve věku 11 let, kteří byli v parku P. Bezruče napadení a okradení pětičlennou skupinou starších nezletilců, kteří údajně mají z Bohumína odjet vlakem. Hlídka pak na nádraží ve vlaku na Ostravu zajistila celou skupinu včetně odcizených věcí a vše bylo postoupeno PČR.

Dále pak strážnici omezili na osobní svobodě několik hledaných osob a to dne 7.3. muže ve vozidle v ul. 9. května, dne 8.3. ženu na nádraží ČD a dne 12.3. muže v ul. 9. května, který se denně dopouštěl krádeží v Bohumínských obchodech.

Dne 19.3. nám bylo oznámeno, že v ul. P. Cingra došlo k násilnému vniknutí do rodinného domku. Hlídka pak na místě omezila na osobní svobodě podezřelého muže, který po rozbití prosklení ve vstupních dveřích vniknul do domku. Dalším šetřením bylo zjištěno, že se jedná o syna majitelky domku. Vše předano PČR.

Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz